Незаконну надбудову на будинку в центрі Києва почали демонтувати. ФОТО

Незаконну надбудову на будинку в центрі Києва почали демонтувати Об этом сообщает inpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Незаконну надбудову на одному з будинків на Майдані Незалежності в Києві почали демонтувати.

Про це у себе в Facebook повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.

"Кілька днів там працював Київблагоустрій за підтримки поліції. Ще раз: ніяких дозвільних документів на будівництво на даху цього "страшка" ніхто не видавав — ні місто, ні держава", – написав він.

За словами Бахматова, в даний час мерія здійснює інвентаризацію об’єктів, де в різний час були здійснені надбудови та прибудови до будинків, зокрема, в центральній частині міста.

При цьому він додав: якщо прибудова не впливає на конструктивні характеристики будівлі і не порушує норми законодавства (зокрема, про охорону культурної спадщини) – власник отримає штраф і буде зобов’язаний оформити необхідну документацію. У той же час якщо прибудова несе загрозу конструктивним характеристикам будівлі, порушує законодавство – місто буде домагатися знесення.

"Приготуватися: незаконному будинку на Музейному провулку, "Будинку-монстру" на валах.", – анонсував наступні демонтажі Бахматов.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1571391307-nezakonnu-nadbudovu-na-budinku-v-tsentri-kieva-pochali-demontuvati-.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя