Адвокат Гладковського: За 8 місяців НАБУ спромоглося лише на 2 допити і 1 обшук

<p>Адвокат Гладковського Руслан Волинець Об этом сообщает <a href=rial-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Адвокат Гладковського: За 8 місяців НАБУ спромоглося лише на 2 допити і 1 обшук">

Адвокат Гладковського Руслан Волинець

Слідство помилилось у клопотанні до суду – адвокат


«8 місяців триває слідство, а з паном Гладковський відбулось дві слідчі дії», – заявив адвокат експершого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Руслан Волинець під час засідання суду по обранню запобіжного заходу.


За його словами, за цей період слідчі НАБУ провели допит і обшук і пана Гладковського. Він наголосив, що останній раз виїжджав пан Гладковський за кордон і повернувся на початку жовтня цього року.


Він також додав, що Гладковський готовий передати в суд закордонні паспорти, демонструючи, що не збирається виїжджати.


«Ми віддамо паспорти, якщо потрібно прямо тут. Не поїде пан Гладковський без паспортів за кордон. І наміру такого в нього не було. Він тільки нещодавно повернувся з-за кордону», – підкреслив він.


Крім того, адвокат підкреслив, що слідство помилилось у клопотанні до суду – просить арештувати пана Гладковського на 3 місяці, а закон допускає лише на 60 діб.


«Ми заперечуємо про задоволення клопотання в повному обсязі», – заявив адвокат.


Він додав, що пан Гладковський спроможний забезпечити належну процесуальну поведінку при тому запобіжному заході, який пропонує захист – взяття на поруки.


Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд в суботу, 19 жовтня, продовжує обирати запобіжний захід колишньому заступнику секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олегу Гладковському, якого підозрюють у зловживанні владою та декларуванні недостовірної інформації.


Як повідомлялося, компанія «Богдан Моторс» відкинула звинувачення у завищенні ціни вантажівок «Богдан-63172», які фігурують у підозрі колишньому першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському, та заявила, що виконання Державного оборонного замовлення опинилося під загрозою.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/advokat-gladkovskogo-za-8-misjatsiv-nabu-spromoglosja-lishe-na-2-dopiti-i-1-obshuk-633782.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя