У Косові триває будівництво моста через річку Рибницю (фото) | Версії | новини та розслідування

Об этом сообщает 36kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Після влаштування бетонної плити проїзної частини та нанесення гідроізоляційних матеріалів тут влаштовано вирівнюючий шар дрібнозернистого асфальтобетону покриття проїзної частини мосту. Будівництво за угодою зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області виконує ТОВ «ПБС».


Проведено бетонування пішохідних тротуарів зі влаштуванням закладних деталей під перильне та бар’єрне огородження на мосту. Крім того, бригада здійснює роботи зі влаштування підходів до мосту і тротуарів на них, встановлення бордюрів. Наступний етап – влаштування верхнього шару ЩМА на проїзній частині мосту, монтаж перильного та бар’єрного огородження, пишуть Версії з посиланням на САД в Івано-Франківській області.


Перевірку якості на всіх етапах робіт здійснюють представники проектної організації, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області та контролери підрядного підприємства.


Принагідно повідомляємо, що тривають роботи і на інших мостах на державних дорогах Івано-Франківської області. А зокрема на а/д Р-20 Снятин – Тязів у селі Милування Тисменицького району філія «МЕД» ДП “Івано-Франківський облавтодор” розпочала ремонт проїзної частини на мосту. Там передбачено повністю замінити перильне огородження та відремонтувати тротуари.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/u-kosovi-trivaye-budivnitstvo-mosta-cherez-richku-ribnitsyu-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя