На фестивалі в Ужгороді представлять вино виготовлене за 500-річною технологією (ФОТО)

На фестивалі в Ужгороді представлять вино виготовлене за 500-річною технологією (ФОТО)

Всього на фестивалі "Закарпатське божоле" вперше буде представлено 5 сортів такого вина.

Один з організаторів фестивалю Олександр Ковач розповів порталу Varosh, що таке вино називають Pet-Nat, або «селянське ігристе». Зараз воно знову відроджується у винних картах різних закладів по всьому світу. Об этом сообщает chronograf.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пан Олександр додає, що це чи не найпростіша та первинна технологія створення ігристого вина.

Видання розповідає, що ця технологія зародилася у Франції, коли бідняки-селяни також хотіли пити вино, як і аристократія:

– Pet-Natє, насправді, первинним методом добування бульбашок у вині. Винороби називають його Methode Ancestral (на відміну від Methode Champenoise, тобто Methode Traditionelle, за яким створюється шампанське), а саме ігристе вино виготовлено за цим методом називається «селянським ігристим», — каже експерт з туризму Федір Шандор.

Виявляється, це божоле можна зробити з будь-якого сорту вина, головне притриматись технології, коли важливо не прогавити той залишковий цукор.

Олександр Ковач каже, що ця технологія є незмінною вже 500 років.

– Pet-Nat створюється за рахунок першої та єдиної ферментації, яка проходить уже в пляшці. Це вино має осад, – пояснює Олександр Ковач, – Вино, вироблено за цим методом, дуже важливо максимально охолодити перед споживанням, інакше після відкриття пляшки є ризик втратити більшу частину напою у вигляді піни. Тобто охолодити пляшку, підготувати бокали, обережно відкрити і швидко відкрити – та вже смакувати. Також не варто забувати, що «ігристе селянське» не варто довго зберігати. Через півроку це може вже бути інший напій. Це вино важливо як вчасно розлити, так і вчасно спожити, аби не втратити його природню свіжість. На фестиваль я беру спеціальний холодильник, аби все було як треба.

Pet-Natмає класичну винну міцність – 12%. Наразі Олександр Ковач виготовив «селянське ігристе» Мускат, Розе Каберне, Совіньйон Блан, купаж червоного та сорт-сюрприз, який буде презентований на Святі Молодого Вина.

Нагадаємо, розпочнеться 12-й фестиваль "Закарпатське Божоле 2019" 14 листопада з традиційного відкриття першої бочки вина цьогорічного врожаю.


Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/638292”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя